Hop til indhold
Sådan vil denne side se ud når den bliver printet. Dog uden denne boks.
Annullér print og gå tilbage til siden.
 


Tilbage til menuen

Hvad synes du?

  
Vi vil gerne høre, hvordan du/I har oplevet det at få barn på Bornholms Hospital.

Alt har interesse. Hvordan var det at gå til jordemoder? – Hvordan gik skanningen? – Hvordan gik det til fødslen? Og så videre!

Bare skriv - godt eller skidt. Tilbagemeldinger gør det lettere for os at glæde os over succeserne og justerer, hvis der er noget som ikke fungerer godt nok.

Siden her er tænkt til jeres umiddelbare tilbagemeldinger. Har du/I behov for at få jeres forløb diskuteret grundigt igennem med en jordemoder, er I altid velkommen til at ringe og få en tid til sådan en samtale. Ring på 56 90 93 42 mandag til torsdag mellem kl.9-13.

Hvis der konkret er noget du/I vil klage over i forløbet, så kontakt jordemoderleder Rie Rømer, som altid vil være klar til at aftale et møde med jer 


Indtast herunder for at give din mening til kende

Navn:*
E-mail:*
Telefonnr.:
Hvad synes jeg:

Må vi bruge din kommentar på BornholmsHospital.dk under siden "Hvad syntes andre"

Må offentliggøres på hjemmesiden:*Ja
Nej



Hvis du har et billede af din baby eller lignende, som gerne må vises på vores hjemmeside, er du velkommen til at sende det til denne E-mail adresse: BOH-jordemor@regionh.dk

* Vi forbeholder os ret til at redigere i dit indslag, så personfølsomme oplysninger, anstødelige billeder og lignende ikke fremgår.